Czy zatrudnienie dekoratora wnętrz to fanaberia?

W dobie Internetu mamy nieograniczony dostęp do najróżniejszych pomysłów aranżacji wnętrz. Pinterest czy Instagram to tylko niektóre propozycje internetowe, więc można byłoby pomyśleć, że urządzanie wnętrza to przysłowiowa bułka z masłem. Co, jeśli nasze mieszkanie wciąż jest w stanie surowym, znajomi niecierpliwie pytają, kiedy mogą wpaść na parapetówkę, a wizja wyboru parkietu, kafelek czy odpowiedniej zabudowy przyprawia nas o ból głowy?

Postaw na oryginalność

Oczywiście jednym z najlepszych rozwiązań jest zatrudnienie specjalisty, który pomoże nam wprowadzić nasze pomysły w życie, dodać charakteru wnętrzom, by mieszkanie nie przypominało  gotowej propozycji z katalogu IKEA, albo po prostu wyjdzie z rozwiązaniami, którymi będziemy zachwyceni.

Wielu ludzi może pomyśleć, że zatrudnienie firmy aranżującej wnętrza to fanaberia pokolenia Y. Nic bardziej mylnego. Coraz więcej osób w różnym wieku zwraca się z prośbą do fachowców, którzy pomogą urządzić mieszkanie tak, aby stało się naszym sanktuarium. Często możemy liczyć na ponadczasowe i uniwersalne rozwiązania, które będą nam służyć przez następne lata, na przekór przemijającym trendom.

Dobry dekorator to oszczędność czasu i pieniędzy

Jeśli ktoś myśli, że pomoc dekoratora wnętrz to duży wydatek jest jak najbardziej w błędzie. Fachowa pomoc specjalisty pomoże nam zaoszczędzić pieniądze i cenny czas. Dekorator wnętrz dobierze i wyszuka dobrej jakości materiały i produkty. Na odległość rozpozna sklepowy bubel, wytarguje korzystne zniżki a także rozsądnie zagospodaruje każdą wolną przestrzeń tak aby nawet najmniejszy pokój sprawiał wrażenie większego niż jest w rzeczywistości.

 

Jeśli nie jesteś na bieżąco z trendami ani nie masz cierpliwości czy czasu chodzić po sklepach meblowych oddaj się w ręce specjalistycznej firmie aranżacji wnętrz jaką jest BB Construction z Gdańska, która stworzy mieszkanie twoich marzeń.